top of page

יצחק בריק הרצאות​

מנהיגות הובלה וניהול בתנאי אי ודאות

 

הרצאה למנהלים ולמנהלי צוותים אשר מתמודדים בתנאי שינוי ואי ודאות שמאפיינים את עולמנו המשתנה במהירות. קבלו דוגמאות וכלים להתמודדות ויצירת השראה בקרב הכפופים אליכם.

באמצעות סיפורו האישי המצמרר של האלוף (מיל) יצחק בריק -תחשפו לדוגמה של פעילות מנהיג והובלת אנשים במצבי קיצון, הסיפור מלא השראה ומרגש עד דמעות, המסרים המנהיגותיים  בהרצאה נכונים לגבי כל מי שמנהל ומוביל אנשים גם במצבי שגרה וגם במצבי קיצון שינוי ומשבר.


בהרצאה יש מסרים לכל מי שמנהל אנשים ועובד בצוות: דוגמה אישית, אמינות, נחישות, דבקות במשימה ולקיחת אחריות, מהם אנו למדים מה מביא אנשים לעשות מעשים שנראים בתחילה כבלתי אפשריים ובלתי נתפסים -והם: רעות , לכידות , ערבות הדדית איש לרעהו , הרגשת שייכות ושותפות ואמונה בצדקת הדרך. אמון בעצמם ובמי שמנהיג אותם. זו אומנות המנהיגות שמביאה לביטוי את המנהיגות במיטבה בשגרה ובמצבי משבר.

הרצאה המתאימה לכל הקהלים וזכתה למחמאות רבות מאוד בחברות גדולות: חברות הייטק,  IBM , פרטנר, הנהלת חברת החשמל, חברת אלתא מערכות, התעשיה האוירית, התעשיה הצבאית, בנקים, גופים ציבוריים וממשלתיים.
תגובות של הנוכחים  בהרצאתיו של בריק - "התרשמות עמוקה מכושר הדיבור , הכריזמה והיכולת לספר סיפור,  חוויה מטלטלת ומרגשת עד דמעות כאשר הקהל סביבי ישב מרותק ונרגש .

איציק בריק

תגובות ורשמים של המשתתפים בהרצאה

תגובה להרצאה ״ מנהיגות, הובלה וניהול במצבי משבר ובתנאי אי ודאות״

של אלוף (מיל) יצחק בריק בפני 300 חברי הנהלה ומטה של תנובה.

"אני רוצה לציין כי הכריזמה שלך מעבירה צמרמורת בשומעים ואכן ההרצאה שלך מעוררת השתאות מופלאה ומצליחה להעביר את כל המסרים שבזמנו העברת לחייליך ופקודך. כעת אתה מצליח להעביר אלינו, אליי בכל אופן, את הרעות, האחדות הרתימה למשימה. אלו אכן הכלים לרתום אליך אנשים שילכו אחרייך באש ובמים ואכן אלו הכלים שמתאימים גם לשגרה שלנו, בתפיסה של ההון האנושי כגורם הכי חשוב שיש לנו, כיוון שהכל מתחיל ונגמר באנשים ובאופן בו אתה מצליח לגעת בהם"​

מנהל מכיר בחברת תנובה.

***

תגובה של מנהלת משאבי אנוש להרצאה ״מנהיגות הובלה וניהול במצבי משבר ואי ודאות ״ ל 300 מנהלים ועובדי מטה בתנובה.

״יצחק בריק שלום , שוב תודה על הרצאה מרתקת וסוחפת עם תובנות רבות. הפידבקים מעולים. הצלחת לעורר השראה וחומר רב לחשיבה לכל מי שנכח בהרצאה. תודה!״

***

תגובה על הרצאה ״מנהיגות, הובלה וניהול במצבי  משבר ואי ודאות ״

 

שמעתי את הרצאתו של יצחק בריק ,הרצאה מדהימה , מרגשת בשטף דיבור יוצא מן הכלל. רבים מבין השומעים הזילו דמעה למשמע הסיפורים המרגשים ומעוררי ההשראה. חובה להביא את דבריו לכמה שיותר שומעים. דוגמא אישית בצנעה. לא הזכיר כלל את עיטור העוז שהוענק לו." ראובן ר.

***

תגובה על הרצאה : ״מנהיגות הובלה וניהול במצבי משבר ואי ודאות ״

 

לכבוד אלוף ( מיל ) יצחק בריק

 

שלום לך. שלחתי ביומיים האחרונים במייל עוד משובים, שניים מהם מפורטים ומושקעים! האם קיבלת? חברה כינתה אותך מיגדלור! כמה קולע!!! חוקר אית״ן כתב שהדברים שלך יצאו מתוך הקרביים ושהוא התחבר אליך מתוך עיסוקו בנושא. מרגש. אתה לא מתאר לך מה עשית לשומעים! מסקנה- עליך להמשיך בהרצאותיך בכל פורום צעיר אפשרי ובכל פורום משפיע וקובע! ושיהיה בהצלחה עם מה שאתה מתכנן לעשות בקשר לתמונת המצב.

להת.

מארגנת הערב נאווה

***

תגובה על הרצאה : ״מנהיגות הובלה וניהול במצבי משבר ואי ודאות ״

בריק איציק אלוף: אני רוצה לומר תודה רבה לשרון הייתה הרצאה מעוררת השראה.

מאוד נהנתי ויצאתי עם יותר כוחות ממה שנכנסתי.

***

תגובה על הרצאה : ״מנהיגות הובלה וניהול במצבי משבר ואי ודאות ״

ההרצאה של בריק הייתה כל כך חזקה  וכל כך התרשמתי מהאיש, שאני מרגישה טמבלית גמורה  שלא המשכתי בצבא. תחושת החמצה בלתי רגילה. תיקנתי זאת כשהגעתי לאית״ ן.  ההרצאה של בריק גרמה לי זעזוע פנימי שיכולתי לתרום יותר.  איזה אדם ישר, עם עקרונות, סוחף, חבל שלא הכרתיו בשירות שלי ולא עבדתי אתו.  הוא מצפן, מטאור."

למידע נוסף, יצחק בריק
 050-629-8333 
itzhakbrik@gmail.com

תודה. ניצור אתך קשר בקרוב

bottom of page